JeÅ›li potrafisz o czymÅ› marzyć ,
    Potrafisz także tego

dokonać ...

"

- Walt Disney

AktualnoÅ›ci
4 żywioÅ‚y z Just4Fit - Teatr z odpadków - Nie szukaj daleko dziaÅ‚aj eko

​​

4 warsztaty online poprowadzone przez animatorkÄ™ i wolontariuszy fundacji, którzy poÅ‚Ä…czyli pantomimÄ™ i teatr ruchu. Animacja czasu wolnego poÅ‚Ä…czona z tworzeniem rzeczy ze znalezisk (zużyte materiaÅ‚y, plastikowe butelki, gazety, nakrÄ™tki). DziÄ™ki temu Å›mieci mogÅ‚y otrzymać drugie życie, a tym samym nie trafiÅ‚y do Å›rodowiska

W zdrowym ciele zdrowy duch

Warsztaty z Just4Fit online!

​​

Cykl 10 warsztatów, w zwiÄ…zku z panujÄ…cÄ… epidemiÄ… chcielibyÅ›my zachÄ™cić Was do wspólnych ćwiczeÅ„ w domach. ZajÄ™cia: fitness, zdrowy krÄ™gosÅ‚up, Pilates, ABT, TBC, ABS, super poÅ›ladki, stretching,

MówiÄ… o nas ;)​

Telewizja Powiatowa 17

​​

"W zdrowym ciele, zdrowy duch- wspieranie aktywnoÅ›ci osób starszych z Powiatu PoznaÅ„skiego oraz zapobieganie wykluczeniu spoÅ‚ecznemu i marginalizacji osób starszych"

LIDER WDROŻEŃ MICROSOFT DYNAMICS NAV W POLSCE

​

Od 1997 roku wdrażamy najpopularniejszy system ERP z rodziny produktów Microsoft – Dynamics NAV, skierowany dla maÅ‚ych i Å›rednich przedsiÄ™biorstw.

Nasze doÅ›wiadczenie, zaangażowanie oraz wiedza zaowocowaÅ‚y licznymi wyróżnieniami, w tym statusem Microsoft Partner Gold Enterprise Resource Planning.

Oferujemy oprogramowanie dopasowane do specyfiki zarówno polskiego, jak i miÄ™dzynarodowego rynku.

Sklep internetowy Medical Trade Center
www.sklepmtc.pl

​

Medical Trade Center jest miejscem, w którym szybko i wygodnie zaopatrzysz siÄ™ w produkty niezbÄ™dne do leczenia urazów, rehabilitacji i profilaktyki zdrowia.

​

Prowadzimy sprzedaż pasów brzusznych, opasek na stawy, stabilizatorów, produktów uciskowych na żylaki, temblaków czy koÅ‚nierzy ortopedycznych. Kompleksowo zaopatrujemy także amazonki w produkty stosowane do leczenia obrzÄ™ków limfatycznych oraz w biustonosze i protezy piersi.

​

Dzielimy siÄ™ naszÄ… wiedzÄ… i doÅ›wiadczeniem na blogu, publikujÄ…c ciekawe artykuÅ‚y na temat profilaktyki zdrowia czy doboru najlepszych produktów.

Miasto Demeter

DziaÅ‚ania na rzecz rodzin, kultury oraz spoÅ‚ecznoÅ›ci lokalnych.

Fundacja "Miasto Demeter" jest młodą organizacją pozarządową, działającą na rzecz rodzin, kultury i edukacji.

Prowadzimy warsztaty rÄ™kodzieÅ‚a, zajÄ™cia dla dzieci, spotkania dla mam i rodzin. Organizujemy zbiórki charytatywne.

GÅ‚ówne obszary naszych zainteresowaÅ„ to: rÄ™kodzieÅ‚o, kultura ludowa, turystyka, natura, czytelnictwo.

Nasze dziaÅ‚ania skierowane sÄ… na twórcze i aktywne wykorzystanie wolnego czasu, na bezpoÅ›rednie spotkanie z  drugim czÅ‚owiekiem, tworzenie maÅ‚ych, lokalnych wspólnot.

ZADZWOŃ

KIEKRZ UL S.F.KOWALSKIEJ 3